Virtuvės baldai

Statistika rodo, kad dažniausiai virtuvės baldai tarnauja žmogui nuo 15 iki 20 metų. Šita Jūsų namų vieta yra Jūsų gyvenimo pagringinis centras, kuriame žmogus dažnai praleidžia didžiają dalį savo laisvo laiko. Prie virtuvės baldų darbastalio žmogus prieina apie 35 kartų per dieną, stalčius bei spinteles atidaro ir uždaro 70 kartų per dieną, daugiau nei 50 įvairių veiksmų (verdate, kepate, pjaustote, gaminate, tepate duoną ir t.t.), virtuvėje atliekate kiekvieną dieną. Ar Jūs žinojote tai ?

Kas yra virtuvė?

Virtuvė – tai vieta, kur po dienos darbų susitinka visa šeima. Taigi ten turi būti jauku ir malonu ne tik pietauti ar vakarieniauti, bet ir leisti laiką. Jaukumą suteikia ne tik virtuvės įranga ar dizainas, bet ir medžiagos iš kurių ji pagaminta. Svarbu atkreipti dėmesį į spintelių bei prietaisų išdėstymą. Norint, kad virtuvė būtų patogi, spintelėse reikėtų numatyti kuo daugiau stalčių ar metalinių krepšių, kurie atidarius leistų matyti visą spintelės turinį, tuomet būtų galima lengvai pasiekti bet kurioje spintelės vietoje padėtą daiktą.

moderni-virtuve.jpg

Virtuvės baldų apšvietimas

Gerai organizuotas apšvietimas gali spręsti kasdienes ir erdvės dizaino problemas jūsų virtuvėje. LED apšvietimas idealiai tinka daugumai šių problemų spresti. LED apšvietimas, dėl jo kompaktiškumo gali būti įdiegtas į siauras nišas ir išryškinti bet kokį norimą plotą erdvėje. Sočių spalvų LED apšvietimas sukuria ramų vizualinį virtuvės suvokimą, išplečia erdvės apimtis ir net labai mažoje erdvėje ir sukuria šiltą jaukią atmosferą. Virtuvė tampa lengva, erdvi ir patogi, o naudojant modernaus dizaino LED apšvietimą - dar ir šventiška.
Tokia elektronika, kaip RGB valdikliai leidžia keisti LED apšvietimo spalvas. Galimi RGB valdikliai su wifi funkcija. LED jungikliai papildyti rankos judesio funkcija.

Apie tai kaip susiplanuoti virtuvę kad būtų patogu ja naudotis galite sužinoti perskaitę šį straipsnį.

virtuves-baldu-led-apsvietimas.jpg

Iš ko gaminami baldai ?

Virtuvės baldai gaminami iš laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP), dažytos medžio dulkių plokštės (MDF), plokštės faneruotos naturaliu medžio lukštu, kuris panašus į medžio masyvą, bet jį galima lakuoti arba dažyti.

Klasikiniai baldai dažniausiai gaminami iš naturalaus medžio masyvo arba klijuotos medienos plokštės. Iš naturalaus medžio masyvo pagaminti baldai yra ekologiški, aukštos kokybės ir unikalūs, tačiau yra ženkliai brangesni už baldus pagamintus iš laminuotos medžio drožlių plokštės.

Virtuvės baldus projektuojame individualiai, atsižvelgiant į kliento poreikius. Projektavimo darbai atliekami kompiuteriu.

Image

Virtuvinė technika

Prie virtuvės visą laiką pasiūlome ir kokybišką buitinę techniką žemesnėmis kainomis negu prekybos centruose. Užsisakant virtuvę pas mus, buitinę techniką įmontuosime nemokamai.

 Šiame straipsnyje galite sužinoti apie integruoto į virtuvės baldus šaldytuvo privalumus.

Šioje nuotraukų galerijoje pristatyta keletą virtuvės baldų nuotraukų, kurios mūsų manymu gali jus sudominti.

Image