Kaip sukurti virtuvės baldų apšvietimą
Featured

Kaip sukurti geriausią virtuvės baldų apšvietimą

Patarimai planuojant virtuvės baldų apšvietimą

Naudoti apšvietimą tik ten, kur to reikia. Virtuvės darbo zonos turi būti gerai apšviestos, nepriklausomao nuo to ar naudojate įleidžiamus ar pakabinamus šviestuvus. Tai pridės virtuvės baldams ir vizualaus efekto, pakabinami švietuvai, sumontuoti eilute, padės vaizdžiai atskirtį valgomojo ir virtuvės zonas.

Išdėstyti apšvietimą pagal spinteles yra paprastai geriausias sprendimas, nes tokiu atvėju jis būna gerai paslėptas ir nebūna šešėlių ant darbo zonos paviršių. Naujausi LED produktai mažiau skleidžia šilumos ir mažiau vartoja energijos, dėl to taupo Jūsų pinigus ir neprikaitina spintelių ir maisto produktų jose. Naudojant LED juosteles arba šviestuvus, tik dviejų vatų, yra lengvas būdas sukurti praktišką ir patrauklų apšvietimą Jūsų virtuvės baldams. Naujausi techologiniai pasiekimai reiškia naujausi šviestuvai, kurie naudoja tik aštuonis ar 10W, o ne 50W elektros energijos. Didelė virtuvė su 14 Įleidžiamų ir pagal spinteles išdėstytų šviestuvų, dabar gali sunaudoti tik 100-150 vatų elektros energijos.

Būtinai rinkitės šviestuvus, kurių spalvinė temperatūra yra maždaug 2700 kelvinų ir CRI ( Spalva Rendition indeksas) per 90, tai duos šiltą ir patrauklę šviesos spalvą.

Kūrybiškai mąstykite apie tai, kur jūs galite įdėti šviesos šaltinius. Pavyzdžiui: įdėjus apšvietimą salos apačioje, susidarys plaukiančios slos įspūdis. Virtuvėje su aukštomis lubomis, pabandykite pridėti šviestuvus viršutinėje spintelių dalyje. Jis pridės bendros šviesos erdvėje, todėl jums reikės mažiau šviestuvų kitose vietose.

Jei jūsų virtuvės ar valgomojo plotas yra mažas, galite padidinti erdvės pojūtį naudojant kryptinius šviestuvus, pasuktus link virtuvės baldų ir sienos. Šviesa atsispindi atgal į kambarį ir tai yra daug efektyviau nei kada šviesa šviečia tiesiai į grindis. Reikia stengtis užtikrinti, kad žibintai įrengti šalia kaitlentės prie sienos ar lubų, būtų lengvai pasiekiami juos valyti. Šviestuvai turėtų būti dedami ten, kur jums reikia šviesos. Pasirinkus kryptinius šviestuvus, turėsite daugiau lankstumo. Spintelėse su stiklo durelėmis, apšvietimą galima įrengti viduje. Tokiu būdu jos tampa tarsi sieniniai šviestuvai, todėl įsitikinkite, kad jūs tikrai norite, kad žmonės matytų tai, ką turite jų viduje.