Virtuvės baldų durelės

Virtuvinių durelių gamybai naudojama MDF plokštė, kuri dengiama italų firmos ICA poliuretanine ar poliesterine danga. Padengimui naudojama pažangi ir automatizuota technologija. Virtuvės durelės gali būti įvairių spalvų, formų ir raštų. Taip pat jos gali būti ir lenktos. Spalvą galima pasirinkti iš ICA, ICA Metalic, RAL, NCS palečių. Dažniausiai naudojami matinis, pusiaublizgus ir blizgus paviršiaus padengimas. Dar gali būti 3-jų rūšių struktūriniai paviršiai su smulkia, vidutine ir stambia struktūra. Pagrindinės virtuvinių durelių ir briaunų formos parodytos paveikslėliuose. Daugiau informacijos suteiks mūsų baldų projektuotojai.

Dažyto stiklo durelės

Spalvinė gama kaip ir MDF durelių, galima pasirinkti iš ICA, ICA Metalic, RAL, NCS palečių.. Gali būti su spec. efektais. Dažnai naudojama kaip MDF durelių užpildas.

Natūralus medienos lukštas

MDF durelių padengtų natūraliu medienos lukštu paviršius gali būti matinis, pusiau blizgus ir blizgus. Briaunos padengtos lukštu arba tik tonuotos ir lakuotos. Didelis tonavimo atspalvių pasirinkimas.