Drabužinės

UAB "Baldų žvaigždės" funkcionalios drabužinės tai patogios lentynos, lengvi krepšiai, drabužių kabyklos, talpūs stalčiai ir kitii elementai, siūlomi Jums mūsų dizainerių-konstruktorių. Mes galime pasiūlyti įvairaus gylio lentynų, stalčių ir krepšių blokų, skirtų drabužiams, avalynei ir kitokios paskirties daiktams sudėti.

Papildomi priedai tai kelnių kabykla, kaklaraiščių laikiklis, batų krepšiai ir kiti priedai kurie padeda patogiai susitvarkyti drabužinėje.

Mes siūlome drabužines

Jos gaminamas iš medžio drožlių plokščių naudojant aliuminio profilius, lentynų laikiklius ir vamzdžių sistemas. Taigi naudojant šias medžiagas sukuriama funkcionali ir patogi drabužinės aplinka.

Drabužinių dizaino ir funkcionalumo privalumai

  • Atkreipkite dėmesį, kad drabužinės stumdomosios durys yra naujausio dizaino ir gali būti grąžios ne tik išorėje, bet viduje.
  • Drabužinėse efektyviai naudojama visa vieta - kampai ir nišos. Palyginti su drabužių spinta, čia lengviau prieiti prie daiktų, jie visi yra "regėjimo zonoje", viskas po ranka, nereikia nuosekliai atidarinėti vienas duris po kitų.
  • Drabužinė - yra ne tik funkcionalu ir praktiška, bet ir madinga. Mūsų dizaineris padės jums sukurti savo stilių, atsižvelgiant į naujausias tendencijas ir dvasią.
  • Drabužinėje yra galimybė saugoti didelių gabaritų daiktus - rankines, lyginimo lentą, treniruoklius ir kitus namų apyvokos daiktus. Jei erdvė leidžia, mes galime pasiūlyti drabužinės dizaino sprendimą su nedideliu kosmetiniu staliuku ir patogiu foteliu.
  • Individualus drabužinių sprendimai miegamojo ar vaikų kambariui, leidžia maksimaliai atsižvelgti į visus užsakovo poreikius ir reikalavimus.
  • Projektuojant drabužinės vidaus erdvę, siūlome patogiausius ir funkcionaliausius esamus priedus ir sistemas skirtas daiktų ir drabužių saugojimui.
drabuzine-3.jpg