Spintos

Sieninės spintos kurios bus motuojamos į nišą arba sieniniai balai neturi korpuso, skirtingai nei korpusiniai baldai. Visos jų dalys: viršutinės, apatinės, galinės ir šoninės, tvirtinamos tiesiogiai prie sienų, lubų, ir grindų. Tokių baldų dydis tiksliai atitinka nišos dydį, kuri skirta spintai - tai yra tą vietą į kurią ji montuojama. Tai labai naudinga, nes galima efektyviai išnaudoti visas angas, arkas ir erdves. Tokias sienines spintas galima statyti po išlindusia pastoge, mansardoje ir panašiai. Be to, montuojamos į nišą spintos paslepia patalpos apdailos defektus.

Spintų tipai

Mūsų įmonė gamina visų rūšių ir tipų spintas namams ir biurui. Mūsų manymu spintos gali būti suskirstytos, pagal jų gamybos ir montavimo įpatumus į šiuos tipus : montuojams į nišą, pastatomas - korpusines ir kampines, kurios gali būti pagamintos iš visų populiariausių rūšių medžiagų. Žinoma, šita klasifikacija nėra visiškai tiksli, nes dirbant baldų rinkoje daugiau kaip 10 metų, mes jau ne kartą gaminome nestandartines spintas pagal kliento pageidavimą, kurių tipas galėtų būti, pavyzdžiui : "kampinė - įmontuojama į nišą" arba "korpusinė - kampinė" ir t.t. 

Toliau pateiksime trumpus aprašymus, bei trūkumus ir privalumus pagrindinių spintų tipų.

indeco-spinta.jpg
Įmontuojama į nišą spinta turi vieną neginčijamą pranašumą - ji yra pagaminta tik pagal individualius projektus, pagal Jūsų kambarį. Tačiau svarbiausia imontuokamų spintų gamyboje yra visiškas nebuvimas jokių standartų, kitaip tariant, jos dydis ir forma yra ribojami tik kambario, nišos ir biudžeto aspektais. Štai kodėl jos idealiai tinka mažiems ar nestandartiniams kambariams, su specialiai įrengtomis nišomis.
imontuojama i nisa spinta
Korpusinė spinta - laisvai pastatomi baldai, kurių pagrindas yra korpusas, paprastai vadinami "korpusiniai baldai". Prie šio baldų tipo galima priskirti beveik visus baldus, kurie yra mūsų namuose - stalai, komodos ir kiti.
korpusinė spinta
Kampinės spintos tampa vis labiau populiarios, nes daugelis žmonių pradėjo suvokti visus privalumus ir naudą spintų sumontuotų kampe. Koks yra pagrindinis skirtumas tarp kampinių spintų ir kitų tipų? Jeigu mes kalbame apie kampines spintas skirtas nedidelių butų interjerui, pagrindinis tokio tipo spintų privalumas - tai "brangios" erdvės taupymas. Be to, kampinė spinta galėtų paslėpti "brangių statybininkų" trūkumus " - nelygios sienos, kampus ir pan.
kampinė spinta

Spintos montavimo variantai

Apačioje yra pateikti pagrindiniai spintos montavimo variantai (vaizdai žiūrint iš viršaus). Storos juodos linijos, tai patalpos sienos. Užveskite pelės rodyklę ant paveiksliuko ir gausite trumpą aprašymą.

spinta-dvisiene
spinta-kampine-desine
spinta-kampine-kaire
spinta-nisoje
spinta-pilno-korpuso

 

Spintos projektavimas

Sieninių spintų vidus gali būti įrengtas taip, kaip jūs norite: sumontuotos lentynos, ištraukiami krepšiai skalbiniams, pakabos, specialios sekcijos įvairiems daiktams. Viršutinėje dalyje galima įrengti atskirą vietą lagaminams laikyti, apatinėje dalyje - atskirą skyrių dulkių siurbliui, batų lentyną ir viską ko jums reikia. Taip įrengta spinta bus patogu naudotis. Jūs be vargo galėsite surasti visus savo daiktus.

Sienines spintas gaminame su pakabinamomis, slenkančiomis, atidaromomis, ar sudedamomis durimis. Slenkančių durų sistema būna pagaminta iš plieno arba aliuminio profilio.

Įprastos korpusinės spintos su varstomomis durimis, kurios kaip ir korpusas gaminamos iš laminuotų medienos drožlių plokščių, skiriasi nuo spintų su stumdomosiomis durimis tuo, kad pastarūjų konstrukcijoją galime skirti į dvi dalis:

  1. lentynų sistemą
  2. stumdomų durų sistemą.

Renkantis gamintoją reikia atkreipti dėmesį į stumdomų durų sistemos kokybę. Spintos gaminamos naudojant plienino ir aliuminio stumdomų durų sistemas. Plieninių pranašumas yra kaina, Aliuminiu - kokybė. Spintų stumdomos durys susideda iš sistemos, kurią sudaro profiliai, ratukai ir durų intarpas - užpildas.

spintos projektavimas

Siūlome įvairių rūšių stumdomas duris sieninėms spintoms

Iš karto norėtume pasakyti, kad plieno ir aliuminio sistemose naudojami tokie patys užpildai: LMDP (laminuota medžio drožlių plokštė), plastikas, veidrodis, stiklas, ratanas. Pagrindinis skirtumas yra šis: plieno sistemoje iš galinės (blogos) durų pusės ( spintos viduje ) matosi ratukai, kas neleidžia šias duris naudoti kaip pertvaras ar dėti į jas skaidraus stiklo. Laminuotos medžio drožlių plokštės tekstūrų ir spalvų pasirinkimas yra platus ir sudaro apie 160 įvairių spalvų. Veidrodį galime pasiūlyti 2 spalvų: sidabras (paprastas), rudas (bronza). Iš vidinės pusės veidrodis apklijuojamas plėvele, kuri apsaugo nuo dūžio. Individualiai galime parinkti stiklo raštą ir spalvą.

stumdomos durys spintai